ÜMİTKÖY (0312) 235 40 04 YOL TARİFİ AL

ÇUKURAMBAR (0312) 285 44 99 YOL TARİFİ AL

 • ACİL DİŞ TEDAVİSİ
  ACİL DİŞ TEDAVİSİ

  Acil diş kliniğinde hastanın akut ağrısına yönelik her türlü

  kanal tedavisi, diş dolgusu, çekimi ve gerekiyorsa apikal

  rezeksiyon işlemleri yapılır.

 • SEDASYON VE GENEL ANESTEZİ
  SEDASYON VE GENEL ANESTEZİ

  Diş tedavilerinin sedasyon ve genel anestezi altında

  yapılmasının avantajları

 • İMPLANT TEDAVİSİ
  İMPLANT TEDAVİSİ

  Uygulamalar lokal anestezi altında, gerekli hastalarda

  (fiziksel ve zihinsel engelli hastalar, çocuk hastalar,

  diş hekimi fobisi olanlar gibi) sedasyon ve genel anestezi

  altında yapılmaktadır

HAKKIMIZDA

Merkezimiz 2013 Aralık ayı itibariyle Pedodonti, Ağız ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji, Ortodonti, Oral İmplantoloji, Endodonti, Periodontoloji ...

7 / 24 ACİL DİŞ TEDAVİSİ

Ümit Mah. 2510. Cadde No:8 Ümitköy / ANKARA
(0312) 235 40 04 -236 40 04
0532 447 98 44 .

TEDAVİLER

Ağız ve diş sağlığı merkezimizde kanal tedavisi, porselen kronlar, zirkonyum kronlar, empress kronlar ve hareketli protezler yapılmaktadır.

ACİL DİŞ TEDAVİSİ

Acil ünitemizde hastaların diş ağrılarını dindirmek, gerekiyorsa dişe yapılacak olan tedavi, kanal tedavisi amputasyon gibi tedavileri yapılır. Dişlerin akut durumda olan ağrılarını dindirme işlemleri yapılmaktadır. Hastaların dişlerine lokal anestezi altında ama bazen bu anestezi yapılırken bölgedeki iltihabın komşu dokulara yayılma riskini göz önünde bulundurarak anestezinin yapılışı esnasında özellikle alt çene de mandibuler kanal ve foramen kontak bölgelerine yayılmamasına dikkat edilerek bölgedeki dişler uyuşturulup kanal tedavisi başlanıp kanal extirpasyonu yapılmaktadır.

Acil diş tedavisi her türlü kanal tedavisi, porselen kronlar, zirkonyum kronlar, empress kronlar ve hareketli protezler yapılmaktadır. Diş eti hastalıkları ve özellikle çocuk diş hekimliği alanında da dolgu,kanal tedavisi ve ampütasyon tedavileri de yapılmaktadır. Hastaların dişlerinde dolgu ve kaplama var ise bununla birlikte ağrı yapıyorsa dolgu veya kaplamalar çıkarılacak dişin kanal tedavisi yapılarak diş ağrısı dindirilir.

Kliniğimiz Ankara Ümitköy Diş’de 2013 yılından itibaren, ağız ve diş sağlığının tüm branşları ile hizmet vermeye başlamıştır.

ACİL DİŞ AĞRISI

Acil diş ağrısının sebepleri arasında yirmilik (gömülü) olan dişler, diş eti iltihapları, dişte oluşan çürükler, diş eti hastalıkları, diş minesinde oluşmuş olan aşınmalar bulunmaktadır. Aniden oluşan diş ağrısı başladığında vakit kaybetmeden acil diş hekimine gidilmelidir. Diş ağrıları hem dayanılmaz hem de kendiliğinden geçmeyen ağrılardır. Kesinlikle uzman bir diş hekimine görünmeli ve ona göre tedavi edilmelidir.

TEDAVİLER

Online Randevu

ONLİNE RANDEVU